Sale

Nasze Restauracje obsługują wszelkie wydarzenia okolicznościowe, takie jak:

Restauracja w Brąszewicach dysponuje dwoma salami : 40-osobowa oraz 50-osobowa. Mogą się tutaj odbywać jednocześnie dwie niezależne imprezy –każda z sal ma oddzielne wejście. Możliwe jest także zorganizowanie jednej imprezy na ok. 100 osób – wówczas jedna sala służy części biesiadnej, druga części tanecznej.

Sale są klimatyzowane oraz nagłośnione – bez dodatkowych opłat.

Mogą Państwo skorzystać także z możliwości noclegu. Nieopodal sal restauracyjnych, wśród zieleni ogrodu oddaliśmy do dyspozycji gości 3 pokoje oraz kuchnię w komfortowym domku.

Zapraszamy do Galerii

Sala bankietowa z zastawionymi stołami.

Państwa oczekiwania sprawiają, że odważnie podejmujemy wciąż nowe wyzwania. Dlatego jakiś czas temu podjęliśmy decyzję o oddaniu kolejnego obiektu. Jest to Restauracja Arka w Smaszkowie, która dysponować będzie dwoma salami: 180-osobowa oraz 90-osobowa z niezależnymi wejściami.

W obiekcie trwają jeszcze prace wykończeniowe. Oddanie części hotelowej planowane jest jesienią 2013 r. a w międzyczasie kończone będą dodatkowo zaplecza jak: plac zabaw czy ogród.

Sale będą klimatyzowane i wentylowane – bez dodatkowych opłat

Prace wykończeniowe prowadzone są etapami i w żaden sposób nie będą negatywnie wpływać na jakość czy poczucie komfortu naszych Gości.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych także z Kalisza i Opatówka.

Szczegółowe informacje oraz rezerwacje terminów na imprezy w tym obiekcie możliwe są telefonicznie lub osobiście na miejscu w Smaszkowie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego